Вівторок, 19.03.2024, 13:31

Виховні заходи

День здоров'я в першому ліцеї

14 вересня  Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського провів традиційний щорічний День здоров’я. Сонячний осінній день створив гарний настрій для проведення військово-спортивного марафону, що проходив у рамках  Всеукраїнської акції «День юного натураліста», місячника фізкультури і спорту та тижня благоустрою міста.

Першим етапом змагань було прибирання трьохсотметрової  території вздовж річки Ворскли. Наступні етапи марафону дали можливість ліцеїстам виявити знання правил дорожнього руху, пожежної  та екологічної безпеки. Різноманітні вікторини, що містили питання з історії рідного міста, історії олімпійського руху, викликали зацікавленість та емоційне захоплення у ліцеїстів. Кожен учасник відчув значущість зробленої справи не лише для себе, а й для мешканців рідної Полтави.

Світ дитинства англійською

Повернутись у дитинство і казку через призму вивчення англійської мови - такою метою був проникнутий позакласний захід, організований кафедрою іноземних мов у Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 ім. І.П.Котляревського. Протягом години діти перевтілювались у героїв казки "Білосніжка і 7 гномів", бездоганно спілкувались англійською мовою, активно грали на сцені.

Атмосмфера добра і дружби, позитиву і толерантності  сприяла популяризації вивчення іноземних мов, піднесенню їх престижу та значимості в навчальному закладі.

Традиції козацького лицарства

Щорічний традиційний козацький турнір, присвячений Дню збройних сил України, відбувся в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 імені І.П. Котляревського. Спортивні змагання, конкурси військово-патріотичної пісні і строю, девізів викликали загальне захоплення і бурхливі емоції.

Пройти цікаві випробування юнакам допомагали своєю підтримкою чарівні вболівальниці, які вкотре переконались, що у ліцеї навчаються справжні лицарі, готові у будь-яку хвилину підставити своє сильне плече. Переможці змагань отримали в нагороду бурхливі оплески і солодкі призи.

Вишиванка в гостях у ліцеї

9 листопада у рамках Дня української писемності у Полтавському міському багатопрофільному ліцеї  №1         ім. І.П. Котляревського відбувся День вишиванки. Було організовано виставку  українських вишиванок, випущено святкові газети та проведено ліцейний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Підтримуючи ліцейну  традицію, у цей день учні та викладачі були одягнуті у вишиті сорочки. Вкотре рідна українська мова та вигаптувана дбайливими бабусиними чи маминими руками вишиванка об’єднала дружну ліцейну родину. Проведені заходи ще раз засвідчили підтримку ліцеєм кращих традицій українського народу.

MAKE UP

З метою розвитку творчих здібностей та виявлення талантів серед ліцеїстів 3 грудня було проведено щорічний фестиваль моди, краси та дизайну «Make up». У рамках заходу ліцеїсти демонстрували оригінальні моделі одягу, зачісок,  підбирали стильний візаж для дефіле. При створенні одягу використовували матеріали різної фактури: скотч, фольгу, папір, скло, тканину, деревину. Деякі моделі були представлені в техніці боді-арт. Цього року журі конкурсу очолювала директор салону краси та СПА VILLE VALO Бондаренко Олена Анатоліївна, яка нагородила кращих моделей косметичними наборами та подарунковими сертифікатами обслуговування в салоні. Захід супроводжувався емоційним піднесенням та гарним настроєм.

Міжнародна зустріч

3 листопада в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 імені І.П.Котляревського відбулася зустріч учнів, що навчаються у групах гуманітарного  профілю, з комп’ютерним дизайнером з Німеччини Бенджаміном Кьоллером. Спілкування відбувалося у рамках проекту «занурення у мовне середовище», що реалізується у навчальному закладі.У невимушеній і доброзичливій  атмосфері зустрічі ліцеїсти мали змогу поспілкуватися  з німецьким гостем про актуальні питання, що хвилюють сучасну молодь: спілкування в мережі INTERNET, освіта за кордоном, життя і дозвілля ровесників у Німеччині.