Середа, 21.02.2024, 11:47

ліцей №1

ім. І.П. Котляревського

«  Лютий 2024  »

Гурток машинопису та основ діловодства

Керівник гуртка - Медведєва С.І., випускниця ПДПІ ім. В.Г.Короленка педагогічно – індустріального факультету, за фахом учитель трудового навчання, креслення і декоративно- прикладного мистецтва.

Гурток існує з 1994 року. Керуючись « Програмою середньої загальноосвітньої школи. Трудове навчання. Професія: секретар-друкарка», розроблена авторська програма, у якій пропонується починати вивчення машинопису з 8 класу для більш досконалого володіння клавіатурою з різними шрифтами( український, російський, англійський, французький, німецький), збільшення швидкості, чіткості набору літер.

На заняттях учні виконують різнопланові ритмічні вправи, складають гами слів із літерних комбінацій, друкують під музичний супровід, виконують презентації на теми естетичного профілю та діловодства, підвищують свою професійну майстерність.

Організація й управління в наш час неможливе без застосування комп’ютерної техніки, тому набуті знання, уміння та навички в процесі вивчення курсу " Машинопис та основ діловодства" учні зможуть використати у подальшій трудовій діяльності.