Неділя, 28.04.2024, 22:04

«  Липень 2011  »
Головна » 2011 » Липень » 6 » День ЦО в ліцеї
День ЦО в ліцеї
З метою підготовки працівників та учнів ліцею з ЦО та відпрацювання заходів щодо їх захисту під час надзвичайних ситуацій у Полтвському міському багатопрофільному ліцеї №1  16.05.2011 р. було проведено День Цивільної оборони.
Основними цілями і завданнями Дня Цо були:
-    практична перевірка здатності учнів грамотно й чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;
-    виховання впевненості учнів в ефективності заходів, що проводяться цивільною обороною;
-    практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦО;
-    навчання керівного та командно-начальницького складу ліцею по проведенню заходів  ЦО тощо.
До проведення Дня ЦО залучались усі працівники ліцею, керівний та командний склад ЦО  ліцею учнів 8 – 11 класів.
Були запрошені Вевенко П.М., працівник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області та Шрамко В.І., заступник начальника пожежної частини м.Полтави.
Вевенко П.М. розповів про статистику надзвичайних подій  на Полтавщині. А ланка пожежників продемонструвала процес гасіння пожежі та надала можливість ліцеїстам одягти на себе костюм пожежника та приміряти балон з кисневою маскою.
Під час проведення Дня ЦО було відпрацьовано:
-    Дії за сигналом «Увага всім»;
-    Вміння користуватися засобами індивідуального захисту.
Протягом Дня ЦО в ліцеї учні мали можливість прослухати в радіоефірі  інформацію про традиції та сучасні завдання ЦО, переглянути відеофільми та тематикою ЦО, ознайомитись з виставкою книжок, брошур, фотографій та плакатів з вище означеної тематики.
Переглядів: 794 | Додав: licey1 | Рейтинг: 0.0/0