Неділя, 28.04.2024, 22:54

«  Липень 2011  »
Головна » 2011 » Липень » 6 » День народження ліцею №1
День народження ліцею №1

Свій 19 день народження Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім.І.П.Котляревського святкував 1 квітня 2011 р. у приміщенні Полтавського національного педагогічного університету ім..В.Г.Короленка. Урочисте святкування Дня створення закладу  було започатковане в  1995 році й мало на меті продемонструвати батькам  ліцеїстів досягнення їхніх дітей у  навчанні, творчих конкурсах, результати роботи гуртків. Із привітальним словом до запрошених гостей та батьків звернулася директор закладу – заслужений працівник освіти Вергал Н.А.Вона урочисто віншувала переможців і призерів міських і обласних олімпіад, конкурсу-захисту МАН.

Велика святкова програма, яка стала результатом спільної творчої співпраці керівників гуртків естетичного напрямку та їх вихованців,вразила глядачів переповненої актової зали. Виступи вокального ансамблю «Горлиця», танцювального колективу «Веселка», гуртка військово-прикладної підготовки, ансамблю народних інструментів нікого не залишили у залі байдужими. Своєю неповторною пісенною майстерністю радували присутніх і заслужені артистки України Мізєва Н.С. та Сулаєва Н.В.  Довершене володіння  прозовим та поетичним словом продемонстрували  члени добре знаної в Україні  літературної студії «Перевесло», яку очолює в ліцеї вже багато років Герой України Балагура Т.І.  А яку зацікавленість викликали творчі доробки кафедри іноземних мов! Талановито виконуючи пісні, поезії, театральні постановки, діти показали глибокий рівень володіння англійською, французькою, німецькою та арабською мовами.
Проведений захід став справжньою мистецькою подією, яка залишила у всіх учасників та гостей свята гарні враження, глибокі позитивні емоції та відчуття особливого ліцейного духу
Переглядів: 764 | Додав: licey1 | Рейтинг: 0.0/0