Понеділок, 29.04.2024, 06:12

«  Липень 2011  »
Головна » 2011 » Липень » 6 » Добро починається з тебе
Добро починається з тебе
20 травня 2011 року в Києві в Міському будинку вчителя пройшов Національний форум «Добро починається з тебе». Форум є завершальним етапом IV Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе». Цього року програма форуму була дуже насичена. У першій частині відбулися дві великі події – науково-практичний семінар, на якому презентувалися й обговорювалися дитячі благодійні проекти, та круглий стіл «Діти і благодійність: добро може творити кожен». У форумі  взяли участь представники органів влади, освітньої та наукової спільноти, українських і міжнародних благодійних фондів, громадських організацій, які мають досвід молодіжної доброчинної діяльності, а також дитячі колективи – учасники та переможці четвертого конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» – загалом близько 200 осіб. Відкрила пленарне засідання Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко. Також перед учасниками засідання виступили Голова Національної конкурсної комісії Конкурсу «Добро починається з тебе» Євгенія Чернишова, директор Інституту обдарованої дитини Володимир Комишин. Своє вітання учасникам форуму надіслав Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Із 412проектів ,надісланих на конкурс,  були відзначені 22 благодійні проекти – 12 переможців і 10 лауреатів. Серед лауреатів був відзначений і проект «Я+ ти = світ стає кращим» соціального спрямування Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім .І.П.Котляревського. Окрім диплому лауреата, волонтери ліцею отримали грошову премію в розмірі 1 тис. гривень. Промовисто відвертими стали на форумі слова К.Ющенко : «Я вважаю, що наші добрі справи – це плата за наше місце на землі. Ми маємо думати, що зробити доброго, аби змінити цей світ». Пані Катерина подякувала всім дітям, присутнім на форумі. «Ви є справжніми громадянами України, – підкреслила вона. – Тільки від вас залежить, як буде розвиватися Україна і яким буде світ в майбутньому».
Переглядів: 863 | Додав: licey1 | Рейтинг: 0.0/0