Субота, 27.07.2024, 11:17
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
Новини ліцею |
Статистика |
---|
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2011 » Листопад » 03
![](/pravova_osvita_licejistam.jpg) У рамках місячника правових знань у Полтавському міському багатопрофільному ліцеї № імені І.П. Котляревського відбулася зустріч учнів 10 класів із заступником начальника відділу зв’язків із громадськістю ГУ УМВС України в Полтавській області Ларіною П.М. Черговою темою для розмови стали інтернет-залежність та інтернет-безпека. Ліцеїсти отримали вичерпну інформацію, відповіді на запитання та корисні поради, як не стати жертвою інтернет-злочинців.
Переглядів:
622
|
Додав:
licey1
|
Дата:
03.11.2011
|
| |
|