Головна » 2014 » Грудень » 2 » День осіннього іменинника
13:59 День осіннього іменинника |
![](http://licey1.at.ua/_nw/1/s51117058.jpg)
28 листопада в ліцеї №1 група П-13 відзначала «День осіннього іменинника». Учні разом зі своїми батьками, яких було запрошено на свято, отримали можливість гарно провести час у колі ліцейної родини. У рамках святкування проводилися різноманітні конкурси, вікторини. Активність виявили не тільки діти, але й дорослі. Було організовано солодкий стіл. У теплій дружній атмосфері батьки й учні добре відпочили та отримали багато позитивних емоцій. Задоволеними залишились усі. День осіннього іменинника подарував щирі посмішки й дзвінкий сміх.
|
Переглядів: 742 |
Додав: licey1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|