Субота, 27.07.2024, 11:54
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
Новини ліцею |
Статистика |
---|
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2014 » Грудень » 02
![](http://licey1.at.ua/_nw/1/s51117058.jpg)
28 листопада в ліцеї №1 група П-13 відзначала «День осіннього іменинника». Учні разом зі своїми батьками, яких було запрошено на свято, отримали можливість гарно провести час у колі ліцейної родини. У рамках святкування проводилися різноманітні конкурси, вікторини. Активність виявили не тільки діти, але й дорослі. Було організовано солодкий стіл. У теплій дружній атмосфері батьки й учні добре відпочили та отримали багато позитивних емоцій. Задоволеними залишились усі. День осіннього іменинника подарував щирі посмішки й дзвінкий сміх.
Переглядів:
742
|
Додав:
licey1
|
Дата:
02.12.2014
|
| |
|