Понеділок, 29.04.2024, 15:16

«  Січень 2012  »
Головна » 2012 » Січень » 26 » Незвичайна гостя
Незвичайна гостя

Нещодавно на Полтавщині побувала незвичайна гостя – директор школи українознавства «Рідна школа» Любов Маркевич.

У Полтаві Любов Маркевич побувала не вперше. Цього разу у Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 ім. І.П.Котляревського відбулася зустріч американської гості з учнями та викладачами. У ній узяли участь директор навчального закладу Наталія Вергал, організатор заходу – завідувач бібліотеки Наталія Граїцька, багаторічний керівник Союзу українок «Берегиня» в Республіці Башкаторстан Ольга Доброва та інші.

У попередні роки, завдяки пані Маркевич, було підготовлено каталог, присвячений подіям голодомору в Україні 1932-1933 рр. До цього каталогу ввійшли і малюнки, виконані ліцеїстами. Спочатку творчі роботи були показані на виставці у Чикаго, яку побачили тисячі людей з усієї Америки. Серед них були не тільки українці американського походження, а й ті, хто про Україну, можливо, ніколи й не чув. Усі однаково глибоко й болісно пройнялися історією країни, котра пережила лихоліття, вистояла й нещодавно здобула незалежність.

Цього разу Любов Маркевич презентувала ще один каталог, де знову чільне місце відведене роботам талановитих полтавських учнів. Пані Маркевич запропонувала ліцеїстам подумати над тематикою подальших робіт. Вона не відкидає можливості, що з часом найталановитіші учні зможуть відвідати Чикаго й поспілкуватися з американськими українцями не лише мовою мистецтва, а й наживо, що корисно буде і тим, й іншим.

Переглядів: 738 | Додав: licey1 | Рейтинг: 0.0/0