Субота, 27.07.2024, 10:45
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
Новини ліцею |
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2011 » Вересень » 16
![](/bezpeka_rukhu.jpg) У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» у Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 імені І.П. Котляревського відбулася тематична зустріч учнів 8 – 9 класів з інспектором ДАІ Антоненком С.М. Обов’язки пішоходів, статистичні дані, дотримання Правил дорожнього руху, змістовний фільм – все це окреслило тематику лекції з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. На згадку про зустріч учні отримали листівки та календарі, з основними правилами для пішоходів.
Переглядів:
691
|
Додав:
licey1
|
Дата:
16.09.2011
|
| |
|