Субота, 27.07.2024, 07:29
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
Новини ліцею |
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2011 » Вересень » 19
![](/misto_obpalene_vijnoju.jpg) «Місто обпалене війною». З цих слів розпочалася літературно-мистецька композиція, що присвятили дню визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників старшокласники Полтавського міського багато профільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського. До заходу долучилися працівники Полтавського краєзнавчого музею, де і відбулася зустріч. Серед присутніх не лише школярі і вчителі, працівники ліцею, а і діти війни, люди, для яких слова страждань назавжди увійшли в серця. Звучали власні поезії учнів і вчителів, розповіді очевидців. «Немає солдат безіменних, батьків безіменних нема…»
Переглядів:
645
|
Додав:
licey1
|
Дата:
19.09.2011
|
| |
|