Субота, 27.07.2024, 09:37
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
Новини ліцею |
Статистика |
---|
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2011 » Вересень » 24
![](/veteran_zhive_poruch.jpg) З Днем рідного міста вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П. Котляревського. Теплі слова, солодкі подарунки, живі квіти – і важкі спогади. Бо забути пережите у роки війни неможливо. Бо пам'ять повинна жити у віках.
Переглядів:
651
|
Додав:
licey1
|
Дата:
24.09.2011
|
|
У рамках заходів, присвячених 70-річниці партизанського руху в Україні, учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П. Котляревського відвідали Державний історико - меморіальний заповідник Бабин Яр у м.Києві. Згадати драматичні події 1941 року, вклонилися пам’яті невинно розстріляних, покласти квіти - такою метою була пронизана екскурсія сторінками історії Бабиного Яру.
Переглядів:
657
|
Додав:
licey1
|
Дата:
24.09.2011
|
| |
|