Субота, 27.04.2024, 05:40

«  Жовтень 2014  »
Головна » 2014 » Жовтень » 15 » Поезія, у яку слід закохуватися
Поезія, у яку слід закохуватися

9 жовтня учні 9-го класу Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П. Котляревського побували на презентаії книги поета М. Кочерги під назвою «Ангел Україною ходив». У такій формі, за задумом учителя української мови та літератури В.М. Гайдамаки, пройшов урок літератури рідного краю, на якому діти відкрили для себе нове ім’я на літературній карті Полтавщини.

Учні почули вірші у виконанні автора книги, відгуки про неї члена НСПУ М.В. Костенка, який зазначив, що творчість М. Кочерги – «це та поезія, у яку слід закохуватись і якою слід гордитись».

Декламували вірші з нової книги й ліцеїсти: А. Кіряшов, М. Маляренко, В. Мороховець, А. Забедейко, О. Царьова, А. Цебенога – та їх учитель В.М. Гайдамака, яка, привітавши талановитого митця з новим творчим доробком, закликала вихованців прихилитися серцем до його поезії, відчути душею радощі й тривоги  поета.

Непересічна постать героя зустрічі справила на слухачів глибоке враження. Учениця групи П-23 Анна Цебенога зазначила: «Його поезія, ніби мелодія життя, торкається до найтонших струн душі кожної людини, як малої, так і дорослої. Автора хвилюють  філософські питання, що примушують задуматися над власним буттям: «Хто ми є по своїй суті? Якими законами  керуємося? Інстинктами чи духовністю?» У такі моменти здається, що час зупиняється, і ти занурюєшся з ніг до голови у поезію, що змушує твоє серце битися частіше».

Переглядів: 627 | Додав: licey1 | Рейтинг: 0.0/0